Dla Dzieci

Sezon grzybowy coraz bliżej, a nie ma dobrego sezonu grzybowego bez kosza wiklinowego.  Owszem można go zastąpić starym wiadrem, opakowaniem po farbie lub foliową reklamówką. I takie powtórne wykorzystanie starych plastików bardzo nam się podoba, dlaczego jednak warto zainwestować w wiklinowy kosz?

Poza oczywistymi względami estetycznymi i idealnymi gotowymi kompozycjami fotograficznymi, kosz wiklinowy o który dbamy potrafi starczyć na lata. Gdy dziadek ogłosił zamknięcie sklepu zjawiło się mnóstwo jego kientów, którzy od lat nie pokazali się w sklepie bo “od 10 lat mam ten koszyk i już nie potrzebowałem/potrzebowałam nowego”. Śmiejemy się, że trwałość tego materiału jest zarówno naszą dumą jak i zgubą, bo w końcu jeden klient raz na 10 lat nie brzmi jak interes roku 🙂 Ale nie o tym. WIklina nie dość, że sama w sobie jest naturalna (Pęd wierzbowy), dzięki splotom daje naturalny przewiew, przez co grzyb “nie poci się” jest mniej podatny na pleśń i wilgoć. Dodatkowo stały kształt będzie chronił przed obiciami i zmiażdżeniami.

Do wyboru do koloru. Owal? Kwadrat? Prostokąt? Rączka wzdłuż, a może wszerz?  Z delikatnym zdobieniem czy może gładki? Każdy z Was znajdzie coś dla siebie? Uwaga z danych modeli jest obecnie dostępnych tylko kilka sztuk, jeśli jakiś wzór Ci się spodoba, a będzie niedostępny z napisz do nas w ciągu max 2 tygodni powinien na Ciebie czekać.