Media o nas

Jak na Siostry Plotą przystało uwielbiamy rozmawiać i uwielbiamy rozmowy.

Te długie, kiedy możemy puścić wodze fantazji, te energetyczne krótkie wymiany, inspirujące, zabawne, te kiedy możemy opowiedzieć o swoich miłościach i pasji, te kiedy możemy przekazać swoją wiedzę i te kiedy się uczymy.

Jest nam szczególnie miło, kiedy tymi rozmowami możemy się z wami dzielić i zachowywać je na dłużej dzięki portalom internetowym, nagłośnią telewizyjnym i radiowym, magazynom. Musimy też przyznać, że mamy niesamowite szczęście trafiać na bardzo inteligentnych, wrażliwych, otwartych dziennikarzy i pasjonatów rozmów. 

 

Zapraszamy do zakupu grudniowego numeru Elle Polska, „Spacer po Warszawskich Pracowniach Rzemieślniczych.”

(grudzień 2021)

 

 

 

Zapraszamy do zakupu grudniowego numeru Zwierciadła, „Jak Firma, to tylko Z SIOSTRĄ!”, cudowna rozmowa z Małgorzatą Milian-Lewicką.

(grudzień 2021)

 

 

 

O sztuk robieniu, z tymi, którzy sztuki robią. Czyli tym razem z Kasią o plecionkarstwie i wiklinie. 

…Zapraszamy do wysłuchania….

(26.08.2021)

 

 

 

Joanna Borucka, właścicielka firmy Katalog Marzeń i autorka podcastu Napędzani Marzeniami to dla nas postać niezwykła. Nasza siostra, nasza mentorka, wsparcie i inspiracja. Bardzo sie tym bardziej ucieszyłyśmy z jej zaproszenia do rozmowy. Trochę, o wiklinie, trochę o Kasi, a to wszystko o marzeniach… 

…Zapraszamy do wysłuchania….

(20.07.2021)

 

 

 

Rozmowa z uczestniczkami programu Biznes w Kobiecych Rękach, min. Katarzyną Nejman.

…Zapraszamy do przeczytania…

(15.06.2021)

 

 

 

„To jest zawód przez lata niedoceniany w Polsce… Teraz się to powoli zmienia, bo mamy jakiś taki powrót do natury, do rękodzieła”. Zajrzeliśmy na chwilę do Ani i Kasi, które na Pradze jako https://siostryplota.pl/ zajmują się zawodowo wikliną. 🙂 @Prezydent m.st. Warszawy – kanał oficjalny

…Zapraszamy do obejrzenia…

(09.05.2021)

 

 

 

 

Pierwszy raz w telewizji. Ta rozmowa to był energetyczny strzał. Dla nas na pewno mocno agrenalinowy. Dziadek jak to spadochroniarz poczuł sie jak ryba w wodzie, a my z Ania starałyśmy się nadążyć.
To było dla nas niezwykle wzruszające wydarzenie, gdzie razem z dziadkiem mogliśmy się we trójkę wam przedstawić. Ogromna pamiątka i piękne przeżycie.

…Zapraszamy do obejrzenia…

(22.01.2021)

 

 

To jeden z moich ukochanych wywiadów.  Agata Michalak bardzo przenikliwie i z czułością postawiła nam pytania, które świetnie zbierają informacje o Siostry Plotą, o dziadku. Opisuje fundamenty naszej historii. 

…Zapraszamy do przeczytania…

(24.12.2020)

 

 

 

Pierwsza rozmowa na żywo w Radio. Stres, szczególnie przez pierwsze 10 minut było ogromny. Całe szczęście z Conrado plotło się jak ze starym dobrym znajomym… o czy? Zapraszam do słuchania.

…Zapraszamy do wysłuchania…

(4.09.2020)

 

 

 

Pierwszy raz w przestrzeni internetowej pojawił się nasz Dziadek w portalu Wp.pl Sam wywiad miał miejsce w szczególnym dla nas momencie, w momencie, kiedy wszystko miało się skończyć, a tak naprawdę wszystko się zaczęło…

…Zapraszamy do przeczytania…

(10.06.2020)